Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

MAGAZÍN.
VŠETKO       FÓRUM TSK       KALEIDOSKOP TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 36 Piatok 6.9.2013

V 36. vydaní TSK uvidíte otvorenie školského roka, poctu handlovským baníkom, dubnický folklórny festival, obecné dni v Trenčianskych Stankovciach, Držkovskú držku 2013 a prvý ročník westernových pretekov v Trenčianskych Miticiach.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 35 Piatok 30.8.2013

V úvode sa pozrieme na 27. zasadnutie zastupiteľstva TSK. Pripomenieme si 69.výročie Slovenského národného povstania. Pozveme Vás na 3. ročník benefičného Mariánskeho koncertu. Veľkou oslavou konca leta je aj Bartolomejsky jarmok. Vychutnáme si obrazy Aleny Teicherovej  a jej zverencov. Oboznámime Vás s Fitness Cupom a zažijeme atmosféru Parenica festu, ktorý sa tradične konal v Drietomej.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 34 Piatok 23.8.2013

V Čachticiach bol slávnostne odprezentovaný projekt Rekonštrukcia a modernizácia úsekov ciest 3. triedy na trase Čachtice – Podkylava. Výstava Kôň oslávila tento rok desiate jubileum. Jedenásty ročník Atletického mostu v Dubnici nad Váhom prilákal aj tento rok mnoho atlétov zvučných mien. V galérii na Mierovom námestí si v týchto dňoch môžete vychutnať diela maliara Jána Mikušku. Joe Muczka, kreatívny umelec a hlavne maliar, mal v Trenčíne vernisáž svojich originálnych obrazov. Hudobný festival v Trenčianskych Tepliciach ponúkol svojím priaznivcom diabolský koncert v podaní orchestra Cigánsky diabli. V ďalšom diele kurzu sebaobrany sa dozvieme viac o bojovom športe MMA vo všeobecnosti, ale aj s názornými ukážkami.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 33 Piatok 16.8.2013

V Uhrovci sa uskutočnila slávnostná prezentácia dvoch zmodernizovaných úsekov ciest, a to Uhrovec – Kšinná a Žitná – Radiša – Omastinná. Hudobné leto v Trenčianskych Tepliciach navštívila skupina Funny Fellows a odzneli aj romantické šansóny od slovenskej Edith Piaf. Zaujímavým podujatím bol aj koncert vokálnych talentov. Pozývame Vás na výstavu Jubilanti, ktorá v spolupráci spojila troch skvelých trenčianskych umelcov a na podujatie Držkovská držka. Zavítame aj na 30. ročník  horského krosu na trase Pruské – Vršatec. Poobzeráme aj Stanley Cup a skončíme ďalším dielom sebaobrany.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 32 Piatok 9.8.2013

Pozrieme sa na zrekonštruované CSS v Dolnom Lieskove. VKMR zorganizovala besedu venovanú príchodu solúnskych bratov na naše územie. Predstavíme si Bibliobox, schránku do ktorej môžete odkladať knihy požičané z VKMR. Ukážeme vám výšivkárske umenie z oblasti Dubnice nad Váhom. Výstavu zameranú na vodu, vodné hladiny a (pod)vodný svet môžete počas letných prázdnin obdivovať v Galérii M. A. Bazovského. Zájdeme aj na drietomský festival dychových hudieb a praznovské Country pod hviezdami. Pripravili sme aj 4. diel z nášho letného seriálu sebaobrany.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 31 Piatok 2.8.2013

Začíname Slávnosťami bratstva Čechov a Slovákov na Veľkej Javorine. Zájdeme aj na Beckovské slávnosti. Pozveme vás i na jeden výnimočný hudobný festival. Boli sme sa pozrieť na výstavu otázok a odpovedí, ktorú nájdete v Katovom dome. Adrenalín si vychutnáme na Westernovom dni, ktorý zorganizovali v Omšení. Záver opäť patrí nášmu letnému seriálu sebaobrany.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 30 Piatok 26.7.2013

Pozrieme sa na štart 68. ročníka medzinárodného festivalu komornej hudby Hudobné leto. Na Skalke pri Trenčíne sa konala katolícka pútnická konferencia s názvom Nové svitanie. Navštívime vrch Machnáč, kde si uctili príchod vierozvestcov na Veľkú Moravu. Pozveme vás na festival dychových hudieb. V prostredí teplickej zelene si vychutnáme parkúrové preteky. Pozrieme si exhibíciu bojového umenia v podaní Combat clubu. Končíme druhým dielom z kurzu sebaobrany.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 29 Piatok 19.7.2013

Kocurany a Nitrica sú dve zo šiestich obcí Hornonitria, ktoré sa môžu pochváliť svojou deväťsto ročnou históriu. Navštívili sme výstavu neprofesionálnych výtvarníkov Misia 2013 venovanú solúnskym bratom. Boli sme sa pozrieť aj na 53. ročník Kopaničiarskych slávností v obci Starý Hrozenkov. Zašli sme aj na swingovú párty do Trenčianskych Teplíc. Vďaka výstave keramiky a modrotlače v Župnom dome sme si pripomenuli folklór našich predkov. Končíme prvou lekciou z nášho letného seriálu sebaobrany.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 28 Piatok 12.7.2013

Zašportujeme si na 6. ročníku športových hier pre seniorov. Nazrieme na stredoškolské stretnutie spolužiakov po 50. rokoch. Na chvíľku sa vcítime aj kože nevidiacich a slabozrakých, ktorí prednedávnom absolvovali súťaž v čítaní a písaní. Zájdeme aj na výtvarné sympózium, ktoré sa konalo v priestoroch opustenej haly bývalej textilnej továrne v Trenčíne. Spoznáme knihu Jany Judinyovej, ktorá napísala biografiu Natálie Oldenburgovej. Stretneme sa s vodníkmi, vílami i inými bytosťami. Športom sme začali, športom aj skončíme, tentoraz s deťmi z detského domova.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 27 Piatok 5.7.2013

Navštívime zrekonštruované priestory gymnázia v Púchove a obnovené Centrum sociálnych služieb Bystričan v Považskej Bystrici. Všetky deti sa od konca júna môžu vyšantiť na vynovenom ihrisku na Piaristickej ulici v Trenčíne. Zájdeme na Medzinárodný folklórny festival na Myjave. Pozrieme sa na vernisáž výstavy pod názvom Modlitba dreva: Drevené chrámy na Slovensku. Predstavíme si projekt Výuka jazykov pomocou výuky maľby. Obzrieme si Gagarinov pohár, ktorý do Trenčína priniesol hokejista Dominik Graňák. Skončíme v Nozdrkovciach na jazdeckých pretekoch v parkúrovom skákaní.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14