Domáca stránka televízie Trencín
kontakty      napíšte nám
RelácieArchívInzerciaVýroba reklamy
Televízia Trencín na facebook  Televízia Trencín na youtube  Televízia Trencín na vimeo           

ARCHÍV

MAGAZÍN.
VŠETKO       FÓRUM TSK       KALEIDOSKOP TSK       STUDŇA
relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 38 Piatok 21.9.2012

V 38. vydaní relácie Vám prinášame sedem reportáží, vďaka ktorým sa dozviete, čo zaujímavé sa v uplynulý týždeň udialo v našom kraji. Obec Častkovce oslavovala 620. výročie od svojho založenia, ku ktorému jej prišlo pogratulovať veľa hostí. Spolu s nami navštívite 2. ročník výstavy NATO Demonstration and Trials, ktorá bola zameraná na oblasť zneškodňovania nevybuchnutej munície. Činnosť organizácie NATO Vám bližšie priblíži aj výstava Slováci v misii OSN na Cypre a v operácii NATO v Afganistane. Pozrieme sa aj na to, ako stredoškoláci z nášho kraja cvičili v duchu gréckej kalokagatie v Lesoparku Brezina. Aké kultúrne dedičstvo ukrýva náš kraj, zistíte z cyklu výstav a prezentácií z Hornonitrianskeho múzea v Prievidzi. Ak radi zútulňujete svoje príbytky, inšpiratívna pre Vás určite bude aj výstava Dizajn nábytku a interiéru, ktorá sa koná v Galérii Miloša Alexandra Bazovského. Umeleckou bodkou za týmto vydaním relácie je poeticko-hudobné popoludnie s názvom Obrázky z Nepálu, ktoré sa konalo vo Verejnej knižnici Michala Rešetku v Trenčíne.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 37 Piatok 14.9.2012

Tento týždeň sme sa zúčastnili odovzdávania terénnych áut, ktoré vojakom zveril minister obrany Martin Glváč. Vďaka Akadémii tretieho veku sme spolu so seniormi opäť zasadli do školských lavíc. Obdivovali sme výrobky na Jarmočnom námestí, ktoré vytvorili klienti centier sociálnych služieb v našom kraji. Zaujal nás 1. ročník festivalu mažoretkových skupín s názvom Trenčianska palička, na ktorý Vás srdečne pozývame. Inšpirovali nás zaujímavé práce neprofesionálnych výtvarníkov na 49. ročníku Výtvarného spektra, ale i profesionálne výstavy Igora Piačku a Jána Ťapáka v Galérii Miloša Alexandra Bazovského. Reláciu uzatvárame vedecky. Prinášame Vám reportáž z medzinárodného kongresu s názvom Slovensko a ovce, v ktorej sa dozviete veľa zaujímavých informácií z oblasti zootechnického výskumu.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 36 Piatok 7.9.2012

Prvé septembrové vydanie relácie otvárame, ako inak, privítaním školského roka. Pozrieme sa, ako ho zahájili študenti SOŠ podnikania v Trenčíne a zavítame aj do vedeckých kruhov a predstavíme Vám náplň 11. Medzinárodného vedeckého sympózia. Zo školstva presedláme na kultúru a zavezieme Vás na výstavu KÔŇ 2012. Zatancujeme si na Dubnickom folklórnom festivale, a potom sa najeme Hornonitrianskych dobrôt. Odreagujeme sa na výstave Stredovekej sakrálnej architektúry a necháme sa vtiahnuť do sveta Drevorezby Karla Táborského. Nakoniec zavítame na trenčiansky Ostrov a zaveslujeme si na dračích lodiach.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 35 Piatok 31.8.2012

1. Oslavy 68. výročia SNP - Jankov Vŕšok, 2. Futbalový turnaj, 3. Workshop Bezpečnosť ako kvalita priestoru, 4. Bolek Polívka v QEX Gallery, 5. Fujara z Považia, 6. Off Road Motešice

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 34 Piatok 24.8.2012

Zaznamenali sme Zastupiteľstvo TSK, odovzdávanie trenažéra US Army v Leteckých opravovniach, Hrozenkovské slávnosti, Hudobné leto- operetné melódie, Výtvarný salón Trenč. kraja, Parenicafest, Zraz traktoristov v Hornej Súči, Silní muži a Nemšovský jarmok

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 33 Piatok 17.8.2012

Tentokrát sme sa venovali týmto témam: oslavy SNP v Lehote pod Vtáčnikom, Dňu bielych ruží, s JUDr. Bírošovou rozhovoru o Klube právnikov, Tina na akcii Hudobné leto, a dožinkom v Turej Lúke.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 32 Piatok 10.8.2012

Trenčianske Historické Slávnosti na námestí a hrade otvárajú toto vydanie. Šlachetným činom je Zdravotnícka kvapka krvi. Hudobné leto v Trenčianskych Tepliciach predstavilo zaujímvú hru menom Prach a Lýdia Fajtová spievala dôchodcom na ostrove v klube seniorov. Drietoma absolvovala 14 ty ročník festivalu dychových hudieb.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 31 Piatok 3.8.2012

Zaujímavé obrázky Vám prinášame z Priateľských Slávností Bratstva Čechov a Slovákov, folklórny festival Letorosty z pod Bradla, výstavu 12tich umelcov na Region Art v Prievidzi, autistické centrum Drahuškovo v Krajnom a dni otvorených dverí, Hudobné leto v Trenčianskych Tepliciach a Country pod hviezdami v Praznove...

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 30 Piatok 27.7.2012

Tridsiate vydanie obsahuje nasledovné reportáže: Púť na Skalku 2012, 132 výročie narodenia M.R. Štefánika v Košariskách, Slávnostné odhalenie Štefánikovho ďalekohľadu, otvorenie náučného chodníka v Haluziciach, Hudobné leto 2012, Zlatovský festival dychovej hudby.

relácia náhľad
Magazín. VYDANIE 29 Piatok 20.7.2012

Potešia Vás: Kopaničiarske a Beckovské slávnosti, Štefan Skrúcaný v KC seniorov, oslava 100 ročnice Ondreja Betáka zo Soblahova, Dolné Kočkovce oslávili 680 výročie, Trenčianske Teplice žili jazdeckými pretekmi a silnú bodku dávajú silní muži a ich pohár na Nitrianskom Rudne.

MÁTE NÁMET?

Napíšte nám Vaše podnety!

Televízia Trenčín vyhľadáva a spracováva všetky zaujímavosti v kraji, preto sme pre Vás zriadili nižšieuvedenú mailovú adresu, ktorú pravidelne kontrolujeme.

TLAČOVÉ SPRÁVY

Rybníček prehral ďalšie 2 spory

V týchto dňoch Krajský súd v Trenčíne potvrdil víťazstvo prevádzkovateľa Televízie Trenčín v ďalšom z NEZMYSELNÝCH sporov tentokrát o 296 tisíc eur... Rozsudok senátu bol ... viac

KONTAKTY

Buďte s nami v kontakte

Ďalej >>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14